Spam

Proszę o zamieszczanie komentarzy typu "SPAM" właśnie w tym miejscu specjalnie na to przeznaczonym.
Wiadomości przeze mnie przeczytane będą systematycznie usuwane.
Dziękuję!

64 komentarze:

 1. Więc! Jak znajdę czas to skomentuje Twojego bloga, bo go kocham i przez niego poważnie zaczęłam myśleć o byciu psychoterapeutą... (Wcześniej jeszcze przeczytałam książkę Manfreda Lutza XD) ale nie o tym...
  Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga: maska-ff.blogspot.com

  Będzie to historia trzech postaci:
  Harrym czyli bezczelnym acz troskliwym chłopaku.
  Victorii czyli nieśmiałej acz stanowczej dziewczynie.
  I o niej.
  Największym koszmarze.
  Dziewczynie, której nikt nie chcę spotkać nawet z grupą zawodowych bokserów.
  Dziewczynie, która nie ma uczuć.
  Dziewczynie, którą posądzono o kilka morderstw.
  Dziewczynie, która nie boi się prędkości.
  Dziewczynie, która nie wie co to przegrana.
  Dziewczynie, która ma marzenia głęboko schowane w swojej duszy.
  Dziewczynie, która jest i będzie jego największym i najdroższym błędem.
  Dziewczynie, która skrywa sekret.
  Dziewczynie w masce.

  Premiera 14 luty 2014 r.
  @monAchilles

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  Opowiadanie o One Direction i nie tylko..

  http://milosclubizaskakiwac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. One - trzy skłócone siostry. Każda z nich jest inna. Każda ma inne cele i pragnienia. Każda z nich ma inną ciekawą osobowość. To, że są od siebie inne sprawia, że się ze sobą nie dogadują. W żadnym stopniu nie zachowują się jak siostry. Ale to się zmieni.
  One się zmienią.

  Oni - trójka przyjaciół. Każdy z nich jest pewny siebie. Każdy z nich ma jeden cel. Żaden z nich nie zamierza odpuścić. Rosnące pragnienie doprowadza każdego z nich do szału. Nie zamierzają się poddać.
  Oni je zmienią.

  Jakie będą skutki?
  Co się stanie, gdy dziewczynom zacznie zależeć?
  Jak to możliwe, że wybuchnie potężne uczucie jakim jest miłość?
  Za jaką ceną wszystko się zmieni?

  Poukładane życie każdej z trzech sióstr odejdzie w niepamięć.
  Teraz muszą zmagać się z potężnym darem jakim jest życie.
  Dziewczyny muszą się pogodzić.
  Muszą wziąć się w garść.
  Muszą stawił czołu przeznaczeniu.

  http://days-are-gone.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: http://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 5. Opowiadanie o gangu Liama i Susanne. co się stanie gdy gang dziewczyny z nią i siostrą Payna na czele wejdzie na terytorium gangu Liama?
  http://treat-ya-like-a-criminal.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyobraź sobie, że przeprowadzasz się do Nowego Jorku z powodu nowej pracy. Nic niezwykłego prawda? A co jeśli całe Twoje życie było kłamstwem, a Twoi bliscy ukrywali prawdę o Tobie? To spotkało Ane. Dziewczyna nieświadomie wplątuje się w świat, o którego istnieniu nie miała pojęcia. Świat aniołów. Ale nawet wśród boskich istot istnieje cień...

  http://unreal-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://shaggingwithonedirection.blogspot.com/
  Kategoria: Zayn
  Cóż nie wszystko w tym opowiadaniu jest takie jak powinno. Dziewczyna jest prześladowana, bita, szantażowana. Nie szuka pomocy, wręcz ją odrzuca. Nagle ktoś staje na jej drodze. Przyjaźń. A co jeśli na drodze Vanessy stanie ktoś jeszcze? Uroczy brunet o kawowym spojrzeniu? Czy wszystko nabierze sensu? Czy dziewczyna zacznie normalne życie? A może to wszystko jest jednak sen? Zapraszam na mojego bloga i mam nadzieję, że chodź na chwilkę na niego zajrzysz.♥

  OdpowiedzUsuń
 8. a Historia opowiada o przyjaciołach z piaskownicy którzy po latach się spotykają w rodzinnym mieście Mullinagr. Dokładnie w tym samym dniu umiera najważniejsza osoba w życiu Niny jej babcia. Zrozpaczoną Nina zajmuje się jej przyjaciel z dzieciństwa i jednocześnie jej sąsiad Niall Horan.Nina ma dość rodzinnego miasta wyprowadza się z niego.Jednak nie może znaleźć mieszkania dla siebie więc dlatego zamieszkuje u Nialla w Londynie.Kilka dni później dostaje list z uczelni,że dostała się na wymarzone studia dziennikarskie.Jednak to nie koniec nasi bohaterowie są w skrycie zakochani w sobie i nie przyznają się do tego.Jednak wypadek Niny zmienia wszystko oboje wyznają sobie w końcu miłości.
  Co wydarzy się dalej ? http://one-boy-one-girl-one-love.blogspot.com/

  17 letnie Amelia Jessie Crewe ( Główny bohaterka ) Chodzi do Liceum.Jest zwykłą nastolatką .Ciesząca się z życia.W szkole jest lubiana ma nawet swoich cichych wielbicieli.Jednym z nim jest Zayn Javadd Malik.Chłopak jest typem zbuntowanego nastolatka.Wychował się bez rodziców.Który oddali go jego babci.Amelia ma go dość,ale jedna randka zmienia wszystko.Czy Zayn zmieni się dla Ameli ? http://this-love-i-ll-remember-all-his-life.blogspot.com/

  Midnigh Memories to porywająca opowieści o bez granicznej miłości tocząca ukochanych.Horror,Romans i Powieści o dojrzewaniu.
  Dwudziestoczteroletni letnia Perrie Louise Edward pewnego wieczoru wspomina jak przed ośmiu laty poznała Zayn'a Javadd'a Malik'a swoja pierwszą wielką i jedyną miłość.
  Chłopak ma nadludzkie zdolności.Nie można mu się oprzeć,ale nie można go przejrzeć .Perrie usiłuje poznać jego mroczny sekret,nie zdaje sobie jednak sprawy,że naraża tym siebie i swoich bliskich.
  Już niedługo może nie być odwrotu...http://all-you-need-is-love-xxd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nominowałam cie do Liebster Award. Więcej szczegółów u mnie:
  destiny-rebekah-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Alice i Harry. Z pozoru łączą ich tylko dwie rzeczy. Umowa i zamiłowanie do muzyki. Reszta to tylko długi szereg różnic. Harry jest jednym z członków najpopularniejszego boysbandu na świecie, ma wszystko o czym wiele osób marzy, wspaniałych przyjaciół, kochającą rodzinę, no i oczywiście miliony na koncie. Alice nie ma kochającej rodziny, jej jedyną przyjaciółką jest przyrodnia siostra, a o pieniądzach lepiej nie wspominać, ciągle ich brakuje. Choroba siostry zmusza ją do „związku” ze Styles'em. Dla Harr'ego jest to normalna rzecz, nie raz miał dziewczynę dla umowy, ale dla Alice to jest nowość. Ich relacje zaczynają się na nienawiści, a kończą na głębokim uczuciu, które oboje skrywają. Co się stanie kiedy tajemnice wyjdą na jaw? Kiedy przekroczą bezpieczną granicę? Kiedy pojawi się uczucie? Czy będą potrafili wybrać między miłością, a sławą?
  http://more-than-famous.blogspot.com/
  Zwiastuny: https://www.youtube.com/watch?v=BQmofQVq3sY&feature=player_embedded
  https://www.youtube.com/watch?v=v1FSF9yvZ74&feature=player_embedded

  + Bardzo zaciekawiła mnie fabuła twojego opowiadania. Dodaje do obserwowanych i jak znajdę chwilkę czasu na pewno przeczytam rozdziały! :)
  pozdrawiam, Emily :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć :) Przepraszam za spam, ale chciałam zaprosić cię na mojego bloga :) Wkładam w niego masę czasu i serca i zależy mi na nowych czytelnikach, więc byłabym bardzo wdzięczna, gdybyś zechciała chociaż zerknąć ;)
  Tytuł : Cztery żywioły

  Link : http://poweroffourelements.blogspot.com/

  Krótki opis ;)

  "Całkowicie inni, lecz dopełniający się nawzajem. Wiedzą, że tylko razem są w stanie wygrać w tej grze, w której stawką jest życie."

  Ludność Karteru jest podzielona według czterech żywiołów. Aquariusi władają żywiołem wody, Ignisi opanowali ogień, Ventusi królują nad powietrzem, a Terraci mają panowanie nad ziemią. Wszystkie cztery frakcje, bo tak się określają, co 7 lat wybierają spośród siebie po jednej osobie, aby złożyć na ich ręce misję, do której spełnienia zostali powołani przed wiekami. Czworo Wybrańców będzie musiało stawić czoło rosnącej w siłę potędze Nerimich, wrogiego plemienia wampirów sprzymierzonymi ze zmiennokształtnymi, aby przejąć panowanie nad całym Karterem. Przez ten cały czas Wybrani zawiedli tylko raz, 100 lat temu, a tego, co Nerimi zrobili z tym krajem, nie dało całkowicie odwrócić po dziś dzień. Czy nowo wybrani Strażnicy podołają postawionemu przed nimi zadaniu? A może zawiodą? Czy czwórka zupełnie innych nastolatków da radę obronić swój lud i jednocześnie nie zginąć?

  OdpowiedzUsuń
 12. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat nadprzyrodzonym mocy i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać moją historię?
  Zapraszam: ✖ http://plaster-na-zlo.blogspot.com/ ✖

  OdpowiedzUsuń
 13. zapraszam na zwiastun recovery:
  https://www.youtube.com/watch?v=eohTYU0FYKc

  OdpowiedzUsuń
 14. Alone - Niall Horan FanFiction
  Zoey to kobieta po przejściach, jej mama zginęła, gdy dziewczyna miała sześć lat, a ojciec od dłuższego czasu się nie pokazywał się na oczy. Z bratem Brianem rozumieją się bez słów i łączy ich bardzo silna więź.
  Jak Brian poszedł do więzienia za zamordowanie córki premiera straciła jakąkolwiek chęć do życia. Każdy dzień to dla niej rutyna oraz udręka.
  Spotykając na swojej drodze Nialla nie wiedziała, że mężczyzna tak dużo zmieni w jej życiu. Sam trafia do pudła i pomoże w ucieczce jej brata z więzienia.
  Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?
  Będą ofiary śmiertelne?
  Nowe romanse?
  Czy każdy będzie z siebie zadowolony, za to co zrobił?
  Co wydarzy się w więzieniu Sundeverfield?

  adres bloga: http://alone-protects-me.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  N

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na bloga z Harrym w roli głównej! :) Nie będzie to kolejna opowiastka typu Greya, ale o uczuciach, problemach i prawdziwym życiu. zapraszam serdecznie! :)


  http://you-are-my-future.blogspot.co.uk/p/polecane-blogi.html

  OdpowiedzUsuń
 16. Byłabym wdzięczna, jeśli byś zajrzała ♥

  Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Alison - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Gdy robiłeś mi pierwszy zastrzyk wierzyłam, że dajesz mi szczęście. Ale ty już wiedziałeś, że mnie zabijasz. I cieszyłeś się, że kiedyś nie będziesz umierał sam.

  http://memories--consume.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. http://story-of-niall.blogspot.com/

  Miał być to czysty układ....takie wyjście awaryjne z tej okropnej sytuacji. On dostałby swoje wynagrodzenie, a moja matka dalej cieszyłaby się uznaniem i sławą. Mieliśmy o wszystkim zapomnieć i wrócić do normalnego życia. I wszystko byłoby pięknie gdyby sprawa nie wymsknęła się spod kontroli.

  Zapraszam;p

  OdpowiedzUsuń
 19. Pierwszy dzień w szkole dla niektórych jest najgorszy. Nowe miejsce, nowi ludzie, nowi nauczyciele, nowe zasady. Ale nie dla Niej. Nic ją nie obchodzi. Typowa samotniczka. Kiedy trzeba, potrafi się odgryźć. I właśnie takim sposobem wpakuje się w niemałe kłopoty. Zadrze z króle szkoły. Osobą, której boją się prawie wszyscy. Razem z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami przyjdzie... miłość. Francuzeczka kogoś pokocha. Sprawi ból Zaynowi, a później dozna niesamowitego szczęścia. Mimo, że niektóre karty odkryłam to nie myśl pochopnie.
  these-awkward-moments.blogspot.com
  Vic

  OdpowiedzUsuń
 20. PROMISE
  Życie szesnastoletniej Zoe Ainsworth przestało mieć sens, gdy jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, a ona zmuszona została do zamieszkania u znienawidzonego wujostwa w Portland w stanie Oregon. Jej wyjazd oznacza ograniczone kontakty ze starszym bratem Harry’m, który przeprowadził się do Nowego Jorku by rozpocząć naukę na jednej z uczelni.

  Dwa lata później Zoe wciąż nie może odnaleźć się w nowym miejscu, a jej jedynym przyjacielem jest Sebastian Lewis – dziewiętnastolatek, cierpiący na anoreksję. Na całe szczęście Zoe pod koniec czerwca w końcu może dołączyć do Harry’ego i wraz z nim i jego przyjaciółmi od września rozpocząć naukę na Uniwersytecie Nowojorskim. Dla osiemnastolatki to szansa by rozpocząć nowe, lepsze życie, jednak jak się okazuje los ma dla niej zupełnie inne plany

  zapraszam na http://fanfiction-promise.blogspot.com/ gdzie pojawił się prolog!
  mam nadzieję, że zajrzysz na moje opowiadanie i z chęcią przeczytasz notkę, która tam dziś się pojawiła.
  byłoby mi też bardzo miło gdybyś wyraziła swoją opinię na temat mojej historii oraz zaobserwowała :)
  pozdrawiam, Zoe ♥

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak to jest oddać duszę, żeby nie odczuwać bólu?
  Szczęście, zazdrość, smutek, zdenerwowanie,miłość - to wszystko mnie opuściło. Myślałam, że to nagroda. Pomyliłam się.

  Moja mama umarła przy porodzie, a tata zostawił mnie, stwierdzając, iż jestem do niej za bardzo podobna. Nie mam mu tego za złe. Nawet najsilniejsza miłość nie jest w stanie przetrwać.
  Zajęli się mną pewni uczciwi ludzie, mieszkający w okolicach Londynu. Wszystko wiodło się dobrze, aż oni również odeszli.
  Zajęła się mną ich córka. Ciężko pracowała, starając się, abym posiadała wszelkie wygody. Pomimo jej nadopiekuńczości w moim życiu działo się coś jeszcze.
  Prześladowana w szkole, bo jestem grubsza od reszty dziewczyn w mojej szkole. Bo nie mam modnych ciuchów, nie chodzę na pokazy mody. Jestem z domu dziecka. Nikt mnie nie chciał, stawałam się ciężarem nawet dla swojej przyszywanej siostry.
  Pewnego dnia, gdy zostałam całkiem sama, postanowiłam być silna i przestać czuć.
  Człowiek bez uczuć umiera. Czy to przypadek?

  Opowiadanie ma na celu ukazania ludzkich słabości, niedoskonałości i tego, że warto walczyć o własne dobro.

  http://oczy-serca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Opowiadanie Mi6 & One Direction to fanfiction troche inne niz wszystkie. Glowna bohaterka zajmuje sie pewną sprawą,ktora ma związek z zespołem,a jeden z nich musi jej pomóc. Przez to,że rodzi sie miedzy nimi uczucie coś w umyśle dziewczyny zaczyna przegrywać a tym samym osłabiać dotąd silną dziewczynę. Co sie stanie,gdy sprawy przybiorą nagle nieoczekiwany obrót?
  http://mi6andonedirection.blogspot.com
  Syl xx

  OdpowiedzUsuń
 23. http://firstforbiddenlove.blogspot.com/

  Isabel to spokojna i nieśmiała dziewczyna, która nie wierzy w miłość. Jej życie zmienia się gdy poznaje swojego nauczyciela angielskiego. Zakochuje się w nim. Wie, że nic nie dzieje się bez przyczyny, ale sądzi, że jej życie się nie zmieni. Jest w błędzie. Na jej drodze staną przeszkody. Czasami szczęście może w mgnieniu oka zmienić się w koszmar...

  OdpowiedzUsuń
 24. z góry przepraszam za spam :) ,,Wybiegłam z domu głośno trzaskając drzwiami.Moje życie jest beznadziejne. Staram się ,nie koniecznie wychodzi ale się staram a to jest chyba najważniejsze nie ?'' Cztery przyjaciółki.Jeden sekret . Jedno życie . Niebezpieczeństwo czyhające na każdym kroku. zapraszam ;) http://biggestsecret97.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. http://sarah-history.blogspot.de/ zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 26. Lubisz romanse? Lubisz nieszczęśliwe miłości? Zapraszam do siebie :) To trochę inne opowiadanie, bo jest w formie listów. Nie ukrywam, że czekam na Twoja opinię. Z góry dziękuję za poświęcony czas. Miłego dnia :)

  http://napisac-spalic-zapomniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Rosalie Edwards podczas wypadku na skrzyżowaniu poznaje Louisa Tomilsona, członka zespołu One Direction. Ktoś chce pokrzyżować im wspólne życie.
  Chloe Brandson podczas wypadku poznaje Nialla Horana. Ich szczeście nie będzie długo trwać, gdyż bedą mieć różne przeszkody na wspólnym życiu. Czy dadzą sobie radę ? Zapraszam : http://mila2841.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. SPAM, ZA KTÓRY Z GÓRY PRZEPRASZAM. ;)
  BLOG: http://eyes-mirror-of-the-soul.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=qhPoDJ9nklI
  OPIS: Ona - spontaniczna, szczera, z poczuciem humoru, zaskakująca optymistka.
  On - pochłonięty pracą, tajemniczy, raczej poważny, bogaty biznesmen.
  Oczy są zwierciadłem duszy, a jego zdecydowanie były hipnotyzujące.
  Wiele osób uważa, że historia mojego życia przypomina bajkę o kopciuszku.
  Jednak czy tak jest naprawdę? Musicie ocenić sami.

  OdpowiedzUsuń
 29. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  P.S Proszę, zostaw komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Która dziewczyna nie marzy o małżeństwie? Piękna biała sukienka, perfekcyjny makijaż, wzruszająca mowa ślubna, dumnie wypinająca swoją pierś w garniturze miłość twojego życia - marzenie każdej dziewczyny!
  Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak to jest... po?
  Piękna sielanka trwa? A może, druga połówka pokazuje, że życie to nie bajka?
  Odpowiedzieć na to pytanie może Tiffany. Z pozoru prosta dziewczyna, o nie przeciętnej urodzie, studentka przygotowująca się do egzaminów końcowych. Ma zaufanych przyjaciół, mieszkanie, jest miłą i pomocą osobą.
  W takim razie, w czym tkwi problem?
  Na jej serdecznym palcu, widnieje obrączka.
  Tiffany jest żoną. Bardzo młodą żoną, która dla miłości swojego życia była w stanie poświęcić dosłownie wszystko. Jak jest teraz? Jest szczęśliwa? Twierdzi, że tak - a jak twierdzą inni? Czy dziewczyna ma się dobrze? Czy tak naprawdę jest zaślepiona swoją miłością by dostrzec zło, jakie jej mąż jej wyrządza?
  Chcecie się dowiedzieć jak naprawdę wygląda małżeństwo Tiffany?
  Serdecznie zapraszam na Dumb Love!
  + http://dumb-love-fanfiction.blogspot.com/
  Życzę miłego dnia i pamiętajcie: zastanówcie się nim powiecie "tak".

  OdpowiedzUsuń
 31. SPAM

  Północ.
  Mam problemy ze snem.
  Tworzę sobie drogę do ulicy, w której ostatni raz cię zobaczyłem.
  To wojna pomiędzy moją głową i sercem.
  Powiedziałem, że będziesz tą która mnie uratuje.
  I mimo wszystko jesteś moim marzeniem.

  Wiem, że szaleństwem jest wierzyć w głupie rzeczy.
  Naiwny wpatruję się tylko w lufę pistoletu.
  Ale ja tak bardzo wierzę....

  http://touch-harry-styles-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. [SPAM]
  -Pierwsza zasada brzmi: nie przywiązuj się.
  -A kolejna?
  -O niej porozmawiamy, jak uda Ci się nie złamać pierwszej.

  Zapraszam na 2 część ff o Niallu
  http://loveme-likeyou-do.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Harry – to osoba bardzo zaskakująca i tajemnicza. Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, które przyciągają dużo dziewczyn, ale nikt nie zna ich znaczenia. Nie wydaje się być taki jak inni chłopcy. „Gdybyś przeżyła to co ja zmieniłabyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz kompletnie sam na dnie czasami trudno się podnieść.
  Lucy – to dziewczyna pochodząca z zamożnej rodziny. Należała do wyższej elity i nigdy nie zniżała się do poziomów większości uczniów w JEJ szkole. Jej jedyną przyjaciółką i osobą, która ją wspierała byłą Ashley. Rodzice Lu nie kochali jej, a przynajmniej tak to sobie tłumaczyła. Na pierwszy rzut oka nawet nie zwróciła uwagi na nowego ucznia.
  Zachęcenie do przeczytania mojego Fanfiction wydaje się być banalne i myślicie, ze od razu możecie domyślić się do będzie dalej. Otóż zaskoczę was. Nie. Jeśli „Shadow” nie przypomina ci niczego, co do tej pory czytałeś, to dlatego, że tak właśnie jest.
  FF opowiada o bezgranicznej przyjaźni pomiędzy dwoma dziewczynami i chłopku, który namiesza im w głowie. Nieprawdopodobne zdarzenia, które mogą się im przydarzyć całkowicie zmienią ich życie. Ale czy na lepsze?
  ~Tak jak ty jesteś moja, ja jestem twój, bo gdy na ciebie patrzę widzę anioła.

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Natalie - zbuntowana córka trenera.
  Luke - nowy, ale dobrze zapowiadający się bokser w drużynie jej ojca.
  Co okaże się ważniejsze? Mistrzostwo, na które Luke pracuje od lat, czy dziewczyna, przez którą może zostać wydalony z kadry?
  http://wildrose-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
  Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
  Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...
  ----> Ostatnie Spojrzenie <-----

  Jeśli postanowisz wpaść i skomentować, to ja zrobię to samo na Twoim blogu. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 36. http://booked-heart.blogspot.com/

  "Czujemy się, jakby to było wczoraj.

  Wszystko wraca ze zdwojoną siłą, a myśl,

  że to co zdążyliśmy doświadczyć bez niej,

  moglibyśmy przeżyć właśnie z nią,

  spędza nam sen z powiek.

  To właśnie wtedy zaczynamy rozumieć, że nasze serce było zarezerwowane od samego początku dla osoby, która nauczyła nas kochać."

  Zapraszam na opowiadanie o Jeanette, Liamie, Harrym, Zaynie, Niallu oraz Louisie, w którym cała szóstka wcieli się w 15,16 i 18-latków.

  Przyjaciele, którzy ukażą Wam prawdziwe problemy nastoletniego życia. Pierwsze wzloty i upadki oraz silne uczucia, które zaważą nad ich dalszym losem.

  Zapraszam do czytania!

  OdpowiedzUsuń
 37. Dziewiętnastoletnia Lilly Anderson zarabia na życie jako uliczny grajek. Nie ma rodziny, ani przyjaciół. Od dwóch lat żyje w toksycznym związku z osiem lat starszym Danem Beinem, który co chwila wplątuje ją w nowe interesy.

  Wszystko zmieni się, gdy na drodze Lilly stanie dwudziestoczteroletni Louis Tomlinson.
  Potajemne spotkania, nierozwikłane problemy i szereg tajemnic.
  Życie dziewczyny znacznie się skomplikuje, a od dawna skrywany przez nią stan zdrowia, wyjdzie na jaw.
  Czy będzie chciała się leczyć? Czy jej znajomość z Louisem przetrwa? Kogo wybierze?
  Zapraszam do poznania losów Lilly.

  http://nothing-happens-by-chance-flyaway.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam i obiecuję, że się odwdzięczę.

  OdpowiedzUsuń
 38. Rose przeprowadziła się od rodziców, mając nadzieje na nowe, samodzielne życie. Niestety, nie długo tak jest. Gdyż na jej drodze staje tajemniczy chłopak. Harry bardzo zmienia Rose, tylko czy na lepsze? A może to właśnie przez niego ma ciągłe kłopoty?

  Zajrzyjcie : http://feelingfanfictionharrystyles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Nowy Jork jest położony na wybrzeżu Atlantyku, w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Składa się z pięciu dzielnic: Bronksu, Brooklynu, Queens, Staten Islands i Manhattanu - najdroższej dzielnicy z licznymi atrakcjami turystycznymi - gdzie mieszkają dwie najlepsze przyjaciółki.
  Clary i Jess.
  Obydwie uczęszczają do ostatniej klasy w prestiżowym liceum, w którym zawarły nie jedne więzi przyjaźni. Wiele czasu spędzają razem i dosyć często towarzyszy im chłopak Jess. Dużo rozmawiają, mają kłopoty nie tylko uczuciowe, a ich życie zostanie poddane ogromnej próbie i nie wiadomo czy wszystko wróci do normy.
  Zapraszamy na nowego bloga i zachęcamy do komentowania, dodawania pytań, oraz dodawania się do obserwatorów jeśli tylko nasz blog się spodoba :)
  http://minor-dalliance.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy miłej nocy Clary & Jess ♥

  OdpowiedzUsuń
 41. ! NieOOneDirection !
  http://meganlucybeth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Po śmierci rodziców nie da się łatwo otrząsnąć, ale Carmen Febo postawiła się na nogi i wykreowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych, Febo. Wyjeżdża na wakacje, gdzie ma odpocząć i oderwać się od codzienności, lecz co jeśli demony przeszłości wkradną jej się w jak dotąd idealne życie, a zabójca sprzed lat powróci? Czekają Was niesamowite zwroty akcji, pełne namiętności i gorąca momenty oraz kłamstwa, których nie da się ukryć.

  --->>http://sniezka-musi-umrzec.blogspot.com/ <<---

  OdpowiedzUsuń
 43. Przeszłość zawsze powraca... atakuje wspomnieniami... a jej największą bronią jest miłość.
  Potrafisz poradzić sobie z uczuciami? Myślisz, że masz nad nimi kontrolę?
  Poznaj historię Monici i Annie.
  Historię, w której uczucia są silniejsze od czasu, racjonalności, czy moralności. Silniejsze od wszystkiego.
  Historię, w której to emocje podejmują decyzję.

  Zwiastun I

  Zwiastun II

  Zapraszam na: They don't even know you

  OdpowiedzUsuń
 44. zapraszam na http://fanfiction-promise.blogspot.com/ gdzie pojawił się pierwszy rozdział1
  mam nadzieję, że zajrzysz na moje opowiadanie i z chęcią przeczytasz notkę, która tam dziś się pojawiła.
  byłoby mi też bardzo miło gdybyś wyraziła swoją opinię na temat mojej historii :)
  pozdrawiam, Zoe ♥

  OdpowiedzUsuń
 45. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. przepraszam za spam, ale dzisiaj startuję z nowym blogiem.
  Oto fabuła: Emily i Jack Cradford oraz Katy i Michael Croop zostali zamordowani. Byli osobami w średnim wieku, nie posiadali dzieci i zasadniczo tylko to ich łączyło. Więc czemu te dwie sprawy powiązano ze sobą? Otóż oba małżeństwa zostały postrzelone ręcznie wykonanymi kulami do rewolweru, a sprawca najprawdopodobniej zostawił krótki liścik, z napisem "Jestem kimś" Robi się ciekawie, prawda? A co jeśli ów sprawą ma zająć się najbardziej pożądany mężczyzna w Mieście Aniołów, Zayn Malik oraz przydzielona mu agentka Interpolu, Cyler Johnson. Emocje sięgają zenitu! Pomiędzy tą dwójką wybuchają niepożądane uczucia. I wszystko wydawałoby się idealne, gdyby nie rudowłosa dziewczyna, o imieniu Victoria.
  Jeśli się podoba to zapraszam: http://cheating-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej, chciałam cię zaprosić do wpadnięcia na któryś z tych blogów:
  http://haunt-fanfiction.blogspot.com/ - Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
  "Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
  Blog jest tłumaczeniem opowiadania autorstwa twerkingforfreepizza.

  http://tlumaczenie-devil.blogspot.com/ - Wiesz, większość z nas jest po prostu upadłymi aniołami, ale niektórzy z nas po prostu urodzili się w piekle, powiedział swoim głębokim głosem, mały uśmiech wpłynął na jego usta i wiem, że jest prosto z piekła.
  Blog jest polskim tłumaczeniem opowiadania dEVIL.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 49. Hej!
  Dopiero zaczynam :

  Dziewczyna dowiaduje się, że jest adoptowana.
  Jej prawdziwi rodzice kryją bardzo dziwną historię.
  Ona odkryje ją?
  Ale czy przeżyje całe swoje życie?
  Może ktoś ja zamorduje?
  Dowiedzcie się czytając Coffee to nie kawa, Coffee to imię ♥
  http://coffee-to-nie-kawa-coffe-to-imie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam na bloga never lose hope :
  http://nanowoo.blogspot.com/?m=1
  Piszę go pewna dziewczyna i jest całkiem nizła.
  Na tej stronie jest także jej wcześniejszy blog Na Nowo z udziałem One Direction więc serdecznie zapraszam /Reksio :))

  OdpowiedzUsuń
 51. http://stay-with-me-1d.blogspot.com/

  "Jedna noc jest w stanie zmienić WSZYSTKO w twoim życiu. Jedno niewinne pragnienie potrafi pokazać, że NIGDY nie poznamy siebie na wylot. Jeden człowiek da rade uświadomić ci czego tak NAPRAWDĘ pragniesz od życia."

  Nie chcę się tu rozpisywać, więc po prostu zapraszam cię na nowego bloga z udziałem One Direction (głównym bohaterem jest Niall), do zapoznania się z resztą bohaterów, fabułą i pierwszy rozdziałem, kto wie może spodoba Ci się to co robię i zostaniesz ze mną na dłużej :)
  http://stay-with-me-1d.blogspot.com/

  Mam nadzieję, że pozostawisz po sobie ślad ♥

  OdpowiedzUsuń

 52. http://standbymeff.blogspot.com/

  Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i liczę na twoją opinie. Wybacz, jeśli nie. Przepraszam za spam ;d
  Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 53. http://xxjaionedirectionxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam :)
  Bella w swoim życiu przeżyła więcej niż ktokolwiek. Śmierć najbliższych sprawiła, że dziewczyna uległa diametralnej zmianie. Kiedy jednak myśli, że zaczyna się układać a to za sprawą chłopaka którego na początku darzyła nienawiścią, wszystko pęka niczym bańka mydlana. Znów wraca do używek, które wyniszczają ją z każdym kolejnym dniem. Czy pięciu chłopaków sprawi, że dziewczyna na nowo zacznie żyć.
  http://mystorymydreammylive.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. [spam]

  http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również garstka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  Myślę że się spodoba, zapraszam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 56. http://standbymeff.blogspot.com/

  Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i liczę na twoją opinie. Wybacz, jeśli nie. Przepraszam za spam ;d
  Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 57. Wystarczy chwila, jeden moment, a życie może obrócić się o 180 stopni. Wyszłam na imprezę jak robię to co tydzień, ale nigdy nie pomyślałabym, że może spotkać mnie takie coś, teraz wiem, że może spotkać to każdą normalną dziewczynę, jak mogłam czuć się wyjątkiem. Jednak ja miałam szczęście w postaci chłopaka o masie tatuaży.
  Zapraszam na moje opowiadanie o Niallu

  http://thisgamehasnorulesbabe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
  Zapraszam do czytania. ;)

  „Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

  http://pleaseletmekill.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. Nic nie wróżyło katastrofy światowego formatu, a mimo to działania pewnej grupy zrujnowały dotychczasową harmonię. Ci, którzy przeżyli muszą nauczyć się funkcjonować w obcych warunkach, zdani tylko na siebie.Rodzą się przyjaźnie, miłości, uczucia... Jednak czy okażą się na wystarczająco silne, by przetrwać w świecie bez zasad?
  Zapraszam na powieść z działów: postapokaliptyka, romans, dramat, kryminał, sensacja, akcja. Będzie wiele różnych wątków, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  Odpowiadam na każdy komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam cię do siebie, mam nadzieję, że nie zniechęci cię to, że moje opowiadanie nie jest o One Direction.
  http://letmegobabyblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 62. http://love-you-goodbye-ff-lt.blogspot.com/
  8 - letnia Lucy Swan zostaje potrącona przez sławnego piłkarza - Louisa Tomlinsona. Para nie pała do siebie sympatią - Lucy chcę zgłosić to na policje, a Louis staje na głowie, żeby dziewczyna nic nie mówiła. Kiedy tych dwoje bliżej się poznaje, coś ich do siebie ciągnie, niestety miłość nie jest dla nich wskazana. Jaką cenę będą musieli za to zapłacić? Czy Lucy postawi na swoim i zniszczy reputacje seksownego bruneta?

  OdpowiedzUsuń